RK Skopelos Team Forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

RK Skopelos Team Forum

The Official Forum of RK Skopelos Team
 
ΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο MilSim Scenario: Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2011, Πληροφορίες Σύντομα
Καλά Χριστούγεννα και καλή πρωτοχρονιά σε όλους!
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» backlink checking backlink services
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Επισκέπτης Δευ Αυγ 01, 2011 10:52 pm

» D-DAY 2011
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Ηitokiri Τετ Απρ 13, 2011 5:47 pm

» Nέο Σενάριο 13 Μαρτίου!
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Ηitokiri Τετ Μαρ 09, 2011 2:22 am

» Χρόνια Πολλά στον Θάνο "Hitokiri" Κερμίτση
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Ηitokiri Σαβ Ιαν 29, 2011 12:45 am

» Σενάριο 23 Ιανουαρίου 2010
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Επισκέπτης Τετ Ιαν 19, 2011 6:37 am

» MilSim Scenario Κυριακή 9 Ιανουαρίου 2011
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Ηitokiri Πεμ Ιαν 06, 2011 8:41 pm

» Πωλείται Γιλέκο Μάχης
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό nista Σαβ Δεκ 25, 2010 2:50 am

» Καλά Χριστούγεννα και Καλή Πρωτοχρονιά
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Skopelos Πεμ Δεκ 23, 2010 4:58 am

» Φανυ Videos
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Skopelos Τετ Δεκ 22, 2010 4:40 am

» Big Game Κυριακή 19 Δεκεμβρίου 2010
Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeαπό Skopelos Τετ Δεκ 22, 2010 3:41 am


 

 Gohan Και καλά να πάθετε ..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΠαρ Οκτ 29, 2010 8:14 am

Μαζικό κύμα ανεκδότων... Το ζητήσατε , το πάθατε... Razz

Arrow Μια μέρα ένα δύτης απολάμβανε τον υδάτινο κόσμο, 6-7 μέτρα κάτω απ την επιφάνεια της
θάλασσας. Παρατήρησε έναν τύπο, που ήταν στον ίδιο βάθος με αυτόν, αλλά χωρίς συσκευή
κατάδυσης. Ο δύτης κατεβαίνει στα 15 μέτρα και, λίγο αργότερα, τον ακολούθησε κι ο
τύπος. Ο δύτης κατεβαίνει καμιά 10αριά μέτρα ακόμη, από κοντά κι ο τύπος. Τον
πλησιάζει ο δύτης, βγάζει την ειδική πλάκα με τη ειδική, αδιάβροχη κιμωλία και
γράφει:
«Πώς καταφέρνεις και κατεβαίνεις σε τέτοιο βάθος, χωρίς συσκευή;»
... Και ο τύπος συμπλήρωσε από κάτω:
«Πνίγομαι, μαλάκα!»

Idea - Ποιος είναι ο πιο μισητός άγιος μιας ξανθιάς;

- Ο IQ ...


Arrow Μια γυναίκα, έγκυος με τρίδυμα περπατάει στο δρόμο. Τη συναντάει ένας μασκοφόρος
κακοποιός και την πυροβολεί τρεις φορές στην κοιλιά. Ευτυχώς τα έμβρυα δεν πάθανε
τίποτα και ο γιατρός στο νοσοκομείο αποφάσισε να μην τη χειρουργήσει, γιατί θα ήταν
επικίνδυνο και οι σφαίρες μείνανε μέσα.
Μετά από 16 χρόνια, μπαίνει η μια κόρη στο δωμάτιο της μαμάς και λέει:
- Μαμά, εκεί που κατούραγα, μια σφαίρα έπεσε από μέσα μου.
Η μαμά της εξηγεί τι είχε γίνει όταν ήταν έγκυος και της λέει να μην ανησυχεί.
Μετά από καμιά βδομάδα μπαίνει η άλλη κόρη και, με δάκρυα στα μάτια, λέει τα ίδια. Η
μαμά λέει πάλι την ιστορία και της λέει να μην ανησυχεί.
Μετά από λίγες μέρες, μπαίνει στο δωμάτιο της μαμάς ο γιος, εντελώς σοκαρισμένος και
η μαμά, που το περίμενε κι αυτό, του λέει:
- Ξέρω, ξέρω, εκεί που κατούραγες, έπεσε μια σφαίρα.
- Όχι λέει αυτός. Εκεί που μαλακιζόμουνα, πυροβόλησα το σκύλο ...


Arrow Ένα αίσθημα ενοχής και τύψεων είχε καταλάβει τον γιατρό.
Δεν μπορούσε να το ξεπεράσει με τίποτα. Τον έπνιγε, Κόντευε να σκάσει, όλη μέρα. Μια εσωτερική φωνή προσπαθούσε να τον καθησυχάσει:
- "Καλά Γιάννη, δεν είσαι και ο πρώτος γιατρός που το έκανε με μια ασθενή του."
Αλλά μια άλλη εσωτερική φοβερή φωνή του είπε:
- "Γιάννη, είσαι κτηνίατρος."


Exclamation Εκεί που καθόταν μια φορά ένα λυκόσκυλο πάει και κάθεται πάνω του μια αλογόμυγα.
- "Φύγε από πάνω μου", της λέει.
- "Τι είσαι εσύ;" τον ρωτάει η αλογόμυγα.
- "Λυκόσκυλο", της λέει.
- "Δηλαδή;"
- "Δηλαδή ο πατέρας μου ήταν λύκος και η μάνα μου σκυλί και διασταυρώθηκαν. Εσύ τι είσαι;"
- "Αλογόμηγα", του λέει.
- "Έλα, κόψε τις μαλακίες!"


Arrow Καθότανε το λιοντάρι στο δάσος και χάζευε. Ξαφνικά περνάει το μυρμίγκι
τρέχοντας! "Για που το βάλες έτσι βιαστικός;" ρωτά το λιοντάρι. "Δεν τα
έμαθες; Τράκαρε ο ελέφαντας με τον ιπποπόταμο!". "Ε, και εσύ τι τρέχεις;".
"Πάω να δώσω αίμα!"


Razz Μια μέρα ένα ποντικάκι περνούσε από ένα σημείο της ζούγκλας και καθώς προχωρούσε άκουσε κάποιον να φωνάζει βοήθεια. Κοιτάει σαστισμένο και βλέπει μέσα σε ένα μεγάλο λάκκο έναν ελέφαντα που προσπαθεί απεγνωσμένα να σκαρφαλώσει για να βγει αλλά του κάκου.
Τότε του λέει το ποντικάκι:
- Μη στεναχωριέσαι φιλαράκο εγώ θα σε σώσω...
Αμέσως ο φίλος μας τρέχει σπίτι του, ανοίγει το γκαράζ και βγάζει την Porsche του, την γκαζώνει και τρέχει στον λάκκο του ελέφαντα. Πετάει μέσα ένα σχοινί, το δένει στον προφυλακτήρα και λέει του ελέφαντα να το δέσει στη μέση του. Ευθύς αμέσως βάζει την Porsche στην πρώτη και τραβάει το παχύδερμο έξω με ασφάλεια. Ο ελέφαντας τον ευχαριστεί και πάει στη δουλειά του.
Ένα μήνα αργότερα, από το ίδιο σημείο της ζούγκλας διέρχεται τώρα ο ελέφαντας. Ενώ έκοβε βόλτες ακούει φωνές για βοήθεια. Τρέχει στο λάκκο και βλέπει το ποντικάκι μέσα.
- Αδελφάκι μη φοβάσαι θα σε χω έξω σε μισό λεπτό, του λέει.
Μια και δυο δρασκελίζει τον λάκκο και αφήνει το τεράστιο παλαμάρι του να ξετυλιχτεί σιγά-σιγά προς τα κάτω. Αμέσως το ποντικάκι γαντζώνεται επάνω του και βγαίνει έξω.
Το ηθικό δίδαγμα της ιστορίας μας είναι:
Όταν την έχεις μεγάλη δε χρειάζεσαι Porsche..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΔευ Νοε 01, 2010 5:22 am

Suspect Στο σχολείο έλεγαν ποιήματα και είπε η δασκάλα στον Τοτό να πει και αυτός ένα. Ο Τοτός άρχισε να απαγγέλλει:
- Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου’βρεχε τα…
- Μή Τοτέ! Μην το πεις!, λέει έντρομη η δασκάλα.
Και ο Τοτός συνεχίζει:
- Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου’βρεχε τα…
Η δασκάλα:
- Σταμάτα Τοτέ! Μην το πεις!
Αλλά ο Τοτός απτόητος.
Καθόμουνα στην αμμουδιά και έσπαγα καρύδια και ερχότανε η θάλασσα και μου’βρεχε τα… πόδια!
- Γιατί τα πόδια;, ρωτάει η δασκάλα.
Και ο Τοτός απαντά:
- Αφού δεν έφτανε τα αρχίδια....

rendeer Μπαίνει ένας ελεύθερος σκοπευτής σε ένα κατάστημα που πουλάνε όπλα και ζητάει ένα όπλο μεγάλης απόστασης με διόπτρα. Ο υπάλληλος βγάζει αμέσως το καλύτερο και του λέει δείχνοντας έξω από το παράθυρο:
- Αυτό το όπλο είναι τόσο καλό που μπορείς να δεις από εδώ μέσα στο σπίτι μου που είναι εκεί πάνω στον λόφο.
Ο πελάτης ρίχνει μια ματιά προς το σπίτι με την διόπτρα και αρχίζει να γελάει.
- Που είναι το αστείο;, του λέει ο υπάλληλος.
- Βλέπω ένα γυμνό άνδρα να κυνηγάει μια γυμνή γυναίκα στο σπίτι σου, απαντά ο πελάτης.
Αμέσως ο υπάλληλος βάζει το μάτι του στη διόπτρα και βλέπει τη γυναίκα του γυμνή να κυνηγιέται με ένα γυμνό άνδρα. Έξαλλος γυρίζει στον πελάτη και του λέει:
- Επειδή εγώ δεν ξέρω καλό σημάδι, θα σου δώσω 2 σφαίρες. Τη μια θέλω να την φυτέψεις στο κεφάλι αυτής της ξεφτιλισμένης και την άλλη στο πέος αυτού του αλήτη. Αν το κάνεις αυτό θα σου χαρίσω το όπλο!
- Έγινε, απαντά ο πελάτης.
Βάζει το μάτι του στη διόπτρα και στοχεύει.
Πριν πυροβολήσει σταματά, του επιστρέφει την μια σφαίρα και του λέει:
- Γίνεται και με μία σφαίρα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΤρι Νοε 16, 2010 8:35 am

Νομίζετε οτι ξεχάστηκα ;;;; οοοοοοοοχι ........

What a Face Μίκυ: Darling, I want to break up!
Μίνι: Are you fucking crazy?
Μίκυ: No, I'm fucking Daisy..


Rolling Eyes - Πώς λέγεται αυτός που κοιμάται στην τράπεζα;
- Sleepingbank ..


geek 2 χταπόδια και λέει το ένα στο άλλο:
- Θες να πάμε βόλτα χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι, χέρι-χέρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Skopelos
Admin
Admin
Skopelos


Όνομα : Κρίτσαλος Κωνσταντίνος
Αριθμός μηνυμάτων : 184
Ημερομηνία εγγραφής : 12/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα - Σκόπελος

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΣαβ Νοε 20, 2010 12:47 am

Είσαι θεός ρε Gohan, αλλά τώρα θα σου τη βγώ:

Ένας σκύλος περιφέρεται στη ζούγκλα και βλέπει μια λεοπάρδαλη να κατευθύνεται προς το μέρος του, φανερά πεινασμένη.
“Ωχ μπλέξαμε!”, σκέφτεται ο σκύλος.

Τότε βλέπει κάτι κόκαλα εκεί κοντά και αρχίζει να τα ροκανίζει με την πλάτη γυρισμένη στην λεοπάρδαλη. Ενώ εκείνη είναι έτοιμη να του χιμήξει, ο σκύλος λέει:
- Μμμμ… Πολύ νόστιμη αυτή η λεοπάρδαλη. Αναρωτιέμαι αν υπάρχουν άλλες εδώ τριγύρω…

Η λεοπάρδαλη παγώνει, και εξαφανίζεται πίσω από κάτι δέντρα.
“Λίγο έλειψε να την πατήσω”, σκέφτεται “αυτός ο σκύλος θα με έτρωγε…”

Ένας πίθηκος, παρακολουθώντας όλο το σκηνικό από ένα δέντρο, σκέφτεται ότι μπορεί να εξασφαλίσει την εύνοια της λεοπάρδαλης και να γλιτώσει το τομάρι του, εξηγώντας της αυτό που είχε συμβεί. Πάει προς το μέρος της και εξηγεί τα πάντα. Η λεοπάρδαλη, έξαλλη για την κοροϊδία, λέει στον πίθηκο:
- Ελα, πίθηκε. Ανέβα στη ράχη μου να δεις από κοντά τι πρόκειται να πάθει ο σκύλος!

Ο σκύλος βλέπει τη λεοπάρδαλη να έρχεται προς το μέρος του με τον πίθηκο καβάλα.
“Τί θα κάνω τώρα;” σκέφτεται.
Κάθεται, λοιπόν, με την πλάτη γυρισμένη στους δυο. Όταν η λεοπάρδαλη και ο πίθηκος έχουν πλησιάσει αρκετά, ο σκύλος μουρμουράει:
- Πού είναι αυτός ο πίθηκος; Ποτέ δεν μπορώ να τον εμπιστευτώ! Τον έστειλα πριν από μισή ώρα να μου φέρει άλλη μια λεοπάρδαλη κι ακόμα να φανεί…
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sites.google.com/site/kritsalos/
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΤρι Δεκ 07, 2010 4:14 am

χαχαχα!!! άκου κ αυτο .. :

Razz - Ασε, Τάκη, δε μπορώ άλλο. Θα το δώσω το σκύλο!
- Γιατί βρε Μιχάλη; Εσένα σου αρέσουν τα σκυλιά.
- Μου αρέσουν, αλλά αυτός με έχει εκνευρίσει.
- Γιατί τι σου κάνει;
- Όλο μου λέει ψέματα!
- Έλα, βρε. Μη με κοροϊδεύεις.
- Αλήθεια σου λέω. Δε με πιστεύεις; Κάτσε να το φωνάξω. Τζακ! Έλα εδώ. Για πες μου πώς κάνουν οι γάτες;
- Γουφ, γουφ!
- Είδες;

cyclops Οδηγούσε ένας τύπος όταν άκουσε κάτι να χτυπάει στο μπροστινό τζάμι του αυτοκινήτου του.

Σταματά ανήσυχος, κατεβαίνει και βρίσκει ένα σπουργιτάκι ξάπλα στην άσφαλτο.

-Πωπωπω κρίμα το σκότωσα το καημένο!

Σκύβει κάτω, το μαζεύει και σαν να ψιλοζούσε το σπουργιτάκι, αλλά ήταν σε κώμα.

Το παίρνει, το πάει σπίτι του και το βάζει σε ένα κλουβί μέχρι να συνέλθει και να γίνει καλά. Αργότερα έφυγε από το σπίτι για δουλειές.

Συνέρχεται και το σπουργιτάκι σιγά-σιγά και κοιτάει και τι να δει ;

Πάνω κάγκελα, δεξιά κάγκελα, αριστερά κάγκελα, μπροστά κάγκελα, πίσω κάγκελα.

Τρελαίνεται το σπουργιτάκι και λέει:

-Πωπωπω, τον σκότωσα τον άνθρωπο!!!!!


cat Ένας τύπος μισούσε θανάσιμα τον γάτο της γυναίκας του και αποφάσισε να τον ξεφορτωθεί πηγαίνοντάς τον με το αυτοκίνητο 20 οικοδομικά τετράγωνα μακριά και να τον αφήσει στο πάρκο. Καθώς επέστρεφε στο σπίτι, ο γάτος ερχόταν από τον δρόμο.
Την επόμενη ημέρα αποφάσισε να τον ξεφορτωθεί πηγαίνοντάς τον με αυτοκίνητο 40 οικοδομικά τετράγωνα μακριά και να τον αφήσει. Καθώς επέστρεφε στο σπίτι, ο γάτος ερχόταν από τον δρόμο. Συνέχισε αφήνοντας τον γάτο όλο και πιο μακριά, αλλά ο κωλόγατος πάντοτε επέστρεφε στο σπίτι.
Τελικά, αποφάσισε να τον οδηγήσει πολλά χιλιόμετρα μακριά, να στρίψει δεξιά, να οδηγήσει πολλά χιλιόμετρα, να στρίψει αριστερά, να οδηγήσει πολλά χιλιόμετρα, να περάσει την γέφυρα, να στρίψει δεξιά, να οδηγήσει πολλά χιλιόμετρα, μέχρις ότου έφτασε σε ασφαλή απόσταση, κατά την γνώμη του, και εγκατέλειψε τον γάτο εκει πέρα. Μερικές ώρες αργότερα, τηλεφώνησε στο σπίτι του:
-Τζένη, ο γάτος είναι εκεί;
-Ναι, γιατί ρωτάς;
-Για φέρτον στο τηλέφωνο τον πούστη, χάθηκα και θέλω οδηγίες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΠαρ Δεκ 17, 2010 3:55 pm

Τυπάκος μπαίνει στο μπαρ.Πάει στο μπάρμαν κ του λέει:
"- Πιάσε ένα ποτό δικό μου, ένα δικό σου, ποτά για τα κορίτσια δίπλα, ποτά για την παρέα πίσω κ ποτά για την παρέα στα δεξιά. 'Αντε, πριν αρχίσουμε.. "
Τα βάζει ο μπάρμαν κ αφού τα πίνουν του ξαναλέει :
" - Μεγάλε, μην κάθεσαι.Πότο για μένα, ποτό δικό σου, ποτά για τα κορίτσια δίπλα, ποτά για την παρέα πίσω κ πότα για την παρέα στα δεξιά.. Άντε, πριν αρχίσουμε.. "
Ξανά ο μπάρμαν φτιάχνει τα ποτά κ αφού τα πίνουν του ξαναλέει ο τυπάκος:
"- Τρίτη Γύρα !!!! βάλε πάλι ποτό σε μένα, δικό σου, ποτά για τα κορίτσια, ποτά για την παρέα πίσω κ για την παρέα στα δεξια !!! Άντε, πριν αρχίσουμε.. "
" - Κάτσε, ρε μεγάλε.. ( του λέει ο μπάρμαν ). Κ ποιός θα τα πληρώσει όλα αυτά ; "
" - Νάτα μας.....Αρχίσαμεεεε...... "
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Gohan
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Gohan


Όνομα : Λιάκος Θάνος
Αριθμός μηνυμάτων : 36
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Αιγάλεω

Gohan Και καλά να πάθετε ..  Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Gohan Και καλά να πάθετε ..    Gohan Και καλά να πάθετε ..  I_icon_minitimeΤρι Δεκ 21, 2010 7:17 am

Suspect Τυπάκος μπαίνει σε μπαρ κρατόντας ενα κομάτι άσφαλτο.Κάθεται στον πάγκο του μπάρ, τον αφήνει στο πάγκο πάνω κ γυρίζει κ λέει στο μπάρμαν :

- Βάλε μου σε παρακαλώ δύο ποτήρια ουίσκι ..
- δύο ποτήρια ; Γιατί δύο ;
- ένα για μενα κ ένα για το δρόμο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Gohan Και καλά να πάθετε ..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Καλά Χριστούγεννα και Καλή Πρωτοχρονιά

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
RK Skopelos Team Forum :: Φόρουμ Για το Κοινό :: The Deadbox :: Ανέκδοτα-
Μετάβαση σε: